Filofun - szał zaplatania

Każdy zadaje sobie pytanie: co te dzieci (czasem i dorośli) tak plotą?? Co to za sznureczki?? Otóż sprawa jest prosta są to kolorowe żyłki o nazwie Filofun. Filofun to zabawa plastikowymi sznureczkami znana już na całym świecie i występująca także pod nazwą "Scoubidou".Polega ona na wyplataniu przeróżnych figur oraz przedmiotów takich jak breloczki, bransoletki a także zwierzątka, postacie i kolorowe potworki. To nie tylko zabawa ale także moda, która owładnęła już całą Europę oraz sztuka porównywana do japońskiego Origami. Uczy wytrwałości, kreatywności i cierpliwości.

Teraz można zaimponować znajomym swoimi pomysłami, uczyć się i wymyślać nowe figury. Tu nie ma ograniczeń. Jedyną barierą jest wasza wyobraźnia. Dziecko od podstaw czyli wykonania prostego, podstawowego Filofuna kwadratowego z 2 kabelków przechodzi w bardzo zaawansowaną technike plecienia.

Zestaw zawiera 50 błyszczących kabelków oraz wskazówki do wykonania podstawowych wiązań. MOżna je zakupić niemal wszędzie zaczynając od większych supermarketów jak Tesco, Real po najmniejsze sklepiki jak "Wszystko po 4 zł"

Powodzenia w plecieniu ;)
Data publikacji: 09-05-2005 o godz. 08:00:00, Temat: Cywilizacja

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,filofun_szał_zaplatania,4689,html